O nas

Biuro Podróży ORBITUR jest nowym biurem na turystycznej mapie Częstochowy, ale z racji wieloletniej pracy najpierw w częstochowskim Orbisie a następnie w biurze Cargo Travel Agency, posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w organizacji i pomocy w wyborze wymarzonych wakacji dla Naszych Klientów.

Zwłaszcza praca w Orbisie przygotowała nas do kompleksowej obsługi zarówno Klientów indywidualnych jak również obsługi wyjazdów służbowych.

Uczestnictwo w licznych prezentacjach, seminariach a przede wszystkim w study tourach pozwoliło nam poznać różne kraje, zakątki, atrakcje i przede wszystkim hotele na całym świecie, wiedza ta pozwala nam dopasować i wybrać wymarzone wakacje dla Naszych Klientów. Naszą wiedzę pogłębiamy na bieżąco aktywnie uczestnicząc w corocznych spotkaniach organizowanych przez największych touroperatorów w Polsce.

W trakcie wieloletniej pracy zawodowej przeszliśmy liczne szkolenia, dzięki którym jesteśmy przygotowani do pracy na każdym stanowisku (prowadzenie transportu autokarowego, wycieczek szkolnych i dla zakładów pracy, wycieczek zagranicznych i krajowych, ubezpieczeń a także biletów autokarowych i promowych).

Wszystkim naszym klientom staramy się przygotowywać oferty wczasów i wycieczek tak jak by to była oferta dla nas, ale równocześnie przygotowujemy oferty uwzględniając życzenia Naszych Klientów. Dopasowanie ofert do preferencji Klientów sprawia, że Klienci wracają do nas zadowoleni z wakacji a przez tyle lat pracy zarówno w Orbisie jak i Cargo Travel reklamacje były praktycznie zerowe.

Podczas naszej długoletniej przygody z turystyką sprzedawaliśmy oferty najlepszych Touroperatrów na rynku polskim, takich jak: Orbis, Rainbow, Itakę Tui, Neckermanna, Eximtours, Coral Travel oraz Grecosa dlatego dysponujemy dużą wiedzą w zakresie ich ofert.

Aktualnie chętnie służymy pomocą w wyborze wakacji wycieczek wypoczynku w nowym biurze ORBITUR do którego serdecznie zapraszamy. Uśmiech na twarzy zadowolonego klienta to dla nas radość i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten kto podróżuje, widzi więcej

/